Снігоприбирач HECHT 9334 SQ оснащений потужним бензиновим двигуном, який має ручний і електричний (від мережі 220В) запуск.
Професійне призначення снігоприбирача дає вам можливість відкидати сніг на відстань до 15 метрів в зручному напрямку. Це особливо корисно для великих засніжених поверхонь, що вимагають швидкого і ефективного догляду. Выкидная труба (дефлектор) може бути легко поверненою в діапазоні 190° через зручну обертальний рукоятку на панелі управління. Бажане відстань викиду також легко регулювати з допомогою робочого важеля.
Снігоприбирач HECHT 9334 SQ пропонує 8 передач, включаючи 2 реверсні. Ви можете знайти правильну швидкість руху для кожного типу снігу і роботи з ним. Система приводу колеса і включення фрези можуть бути активовані окремо.
Великі 16-дюймові колеса з агресивним протектором роблять снігоприбирач дуже маневреным і простим в управлінні. Для більшого комфорту ручки оснащені електричним підігрівом. В темряві практична і потужна фара забезпечує чудове освітлення робочої зони.
Снігоприбирач Hecht 9334 SQ може легко управлятися за допомогою одноручного управління.
| Двигун: | бензиновий |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність двигуна: | 13,0 л. с. |
| Система запуску: | ручна / електростарт |
| Паливний бак | об'єм 3,5 л |
| Об'єм двигуна: | 375 см3 |
| Привід на колеса: | так |
| Ширина захвату: | 87 см |
| Висота захоплення | 51 см |
| Максимальна швидкість: | 120 об / хв |
| Шини: | 16 х 6,5-6 " |
| Кількість передач: | 6 вперед / 2 назад |
| Кут повороту жолоба: | 190° |
| Дальність викиду снігу: | 1-15 м |
| Підігрів рукоятки: | так |
| Фара: | так |
| Вага: | 127 кг |
| Розмір упаковки: | 1100 х 960 х 880 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 51 см |
| Потужність к.с. | 13,0 к.с. |
| Потужність кВт | більше 4000 |
| Робоча ширина | 87 см |
| Система запуску | Електричний + ручний стартер |
| Тип шнеку | Зубчастий |