Снігоприбиральник бензиновий HECHT 9036 швидко звільняє дорогу і тротуар від снігу.
З одноступеневим снегоуборщиком від Hecht ви легко подрібніть сильно замерзлий і ущільнений сніг. Має робочу ширину 36 див.
Снігоприбирач відмінно справляється з снігу глибиною до 250 мм. Можливо окреме включення / вимикання від фрезерної системи. Швидкий старт навіть в умовах сильного холоду гарантований кабелем легкого запуску.
| Двигун: | бензиновий, Hecht OHV |
| Тип двигуна: | одноциліндровий / 4-тактний |
| Потужність двигуна: | 3,5 к. с. |
| Паливний бак - об'єм: | 1,4 л |
| Об'єм двигуна: | 97 см3 |
| Привід на колеса: | немає |
| Ширина захвату: | 36 см |
| Висота захоплення: | 25 см |
| Максимальна швидкість: | 1450 об / хв |
| Кут повороту жолоба: | 190 ° |
| Дальність виброса снігу: | 1-11 м |
| Вага: | 23 кг |
| Розмір упаковки: | 630 х 405 х 400 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 25 см |
| Потужність к.с. | від 3 до 5 |
| Робоча ширина | 36 см |
| Тип шнеку | Прогумований |