Легкий і дуже потужний бездротовий снігоприбирач Hecht 9040 незамінний взимку. Завдяки тому, що він мало важить, їм легко працювати.
Бездротовий снігоприбирач Hecht 9040 забезпечує хорошу видимість завдяки своїй світлодіодним фарі.
Компактний снігоприбирач Hecht 9040 має потужну літій-іонну батарею 40, забезпечує низький рівень шуму.
Входить у програму ACCU 5040: Зарядний пристрій HECHT 005046, Літій-іонний акумулятор ( 005040B )
Акумулятори і зарядний пристрій не включені.
| Двигун електричний: | 40 |
| Тип батареї: | Li-Ion |
| Потужність акумулятора: | 4 Ач |
| Привід | Колеса |
| Ширина захвату: | 46 см |
| Максимальна швидкість обертання: | 2600 об / хв |
| Вага: | 19,5 кг |
| Розмір упаковки: | 570 X 555 X 460 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 30 см |
| Потужність к.с. | до 3 |
| Потужність кВт | до 2000 |
| Робоча ширина | 46 см |
| Система запуску | Електричний стартер |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Тип шнеку | Прогумований |