Професійна бензинова сінокосарка Hecht 5812 - міцне, надійне і дуже потужний пристрій з двигуном 8 л. с.
Ідеальне рішення для скошування і мульчування високою та густої трави.
Hecht 5812 можна адаптувати до різних поверхонь
Просто відрегулюйте бажану висоту стрижки в діапазоні від 20 до 80 мм.
Завдяки ширині реза 60 см ви можете швидко і комфортно працювати на великих площах.
Шини тракторного профілю
володіють хорошим зчепленням навіть на мулистому або нерівній ґрунті.
Ергономічна ручка регулюється по висоті до 6 положень.
Таким чином, кожен користувач може з комфортом працювати з даної сенокосилкой незалежно від зросту.
Сінокосарка має 3 передачі переднього і заднього ходу
Вперед косарка розвиває швидкість до 2 км / год, і тому - до 1,2 км / ч.
Hecht 5812 має повний привід і насправді дуже маневрена.
З допомогою 32 гострих ножів дуже зручно і легко мульчувати навіть дуже високу траву. І таким чином, можна швидко і просто скошувати плантації, луги та інші посівні площі.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
✅ Повна упевненість в якості і оригінальності продукції
✅ Гарантія дотримання всіх прав споживача
✅ Якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Модель двигуна | HECHT OHV |
| Потужність | 7,07 л. с. |
|
Обїем двигуна |
252 см3 |
| Робоча ширина | 60 см |
| Висота косіння | 20 - 80 мм |
| Колеса (передні/задні) | 8/13" на шарикопідшипниках |
| Габарити упаковки | 131 х 80 х 82 см |
| Вага | 84 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 145 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зрізу | 20-80 мм |
| Потужність | 7,07 к.с. |
| Робоча ширина | 60 см |
| Тип двигуна | 4-тактний двигун Loncin |
| Швидкість | 2 км/год |