HECHT 5060 - бензинова сінокосарка, призначена для обробки навіть дуже високої трави і буде зручна в управлінні на будь-якій поверхні.
Потужний 4-х тактний двигун HECHT OHV
Він має потужність 173 см3 і 4.9 л. с., що дозволяє йому розвивати швидкість в районі 3 км/год.
А великі колеса 16 x 3,5-8" забезпечують відмінне зчеплення на нерівній поверхні.
Робоча ширина косіння 60 см
Дозволяє швидше опрацювати потрібну площу і впоратися навіть з дуже високою травою.
Висота косіння становить 35 мм і є дуже зручною для будь-якої місцевості.
Ергономічна рукоятка
М'яка накладка на ручці надасть вам комфортне положення рук під час роботи.
На ручці також є всі потрібні елементи управління для зручної роботи.
Ручку можна легко скласти для зручного зберігання або транспортування.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
✅ Повна упевненість в якості і оригінальності продукції
✅ Гарантія дотримання всіх прав споживача
✅ Якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Модель двигуна | HECHT OHV |
| Потужність | 4,4 кВт/6 л. с. на 3600 об/хв |
|
Проъем двигуна |
173 см3 |
| Робоча ширина | 60 см |
| Висота стрижки | 35 мм |
| Максимамальный крутний момент | 10 Нм при 2800 об/хв |
| Колеса (передні/задні) | 16*3,5-8" на ширикоподшипниках |
| Вага | 50 кг |
| Розмір упаковки | 1050 X 540 X 600 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |