Переваги та особливості продукту "Культиватор-мотоблок бензиновий HECHT 796"
Культиватор HECHT 796 - ефективний пристрій для розпушування грунту. Ви можете обробляти свій сад без особливих зусиль, щоб засіяти нові овочі або створити новий газон. Крім того, оснастивши HECHT 796 обраними приладдям, ви зможете виконувати роботу за більш короткий час, наприклад, орати, обприскувати або викопувати картоплю. Бензиновий культиватор HECHT 796 забезпечує ефективне розпушування грунту.
Оснащений чотиритактним верхньоклапанної двигуном потужністю 5,4 л. з.
1 передача заднього ходу і 2 передачі переднього ходу.
HECHT 796 дозволяє за один прохід рихлити ґрунт на ширину 80 см
що гарантує швидке просування робіт на великих площах
Ідеально підходить для тих, хто шукає обладнання для розпушування і вирівнювання великих площ, особливо щільних і глинистих грунтів, які важко обробляти.
24 сталевих ножа врізаються на глибину 30 см
Культиватор ідеально підходить для розпушування грунту та внесення добрив
Регульована ручка дозволить вам встановити потрібну висоту
Корпус виконаний з якісного матеріалу
Продукція Hecht виготовлена з високоякісних матеріалів і з застосуванням сучасних технологічних рішень, тому відрізняється надійною роботою, стійкістю до важкої роботи і довговічністю. Завдяки роторному культиватора ви остаточно перестанете залежати від інших і будете насолоджуватися отриманим урожаєм круглий рік.
| Бензин | так |
| Максимальний крутний момент | 12 Нм |
| Обсяг циліндра | 208 см3 |
| Паливний бак - обсяг | 3,6 л |
| Кількість ножів | 24 |
| Робоча ширина | 80 см |
| Робоча глибина | 300 мм |
| Розміри | 1460 х 880 х 1170 мм |
| Кількість передач | 2 вперед, 1 назад |
| Вага | 76 кг |
| Розмір упаковки | 780 х 460 х 820 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Кількість ножів | 24 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6.5 к.с. |
| Робоча ширина | 80 см |