Переваги продукту "Культиватор бензиновий Hecht 785"
Садовий культиватор 785 від Hecht швидко і надійно зоре ваш сад і рихлить грунт.
Потужний 4-тактний двигун об'ємом 196 см3, потужністю 5,6 л. с
Паливний бак вміщує 3,6 літра бензину.
Культиватор оснащений набором сталевих ножів діаметром 38 см
які можна використовувати в конфігураціях перерізів 2/4/6
Це дозволяє регулювати робочу ширину в діапазоні 32/50/84 см, що неоціненно на різноманітною ґрунті з різною якістю. Глибина регулюється шляхом вставки традиційного штифта, який служить в якості гальма, що не тільки знижує фізичні вимоги оператора, але також підвищує якість розрідження структури грунту.
Сталеве рульове колесо дає оператору повний контроль
Є запобіжний важіль зчеплення для запобігання випадкового спрацьовування ножа.
Пристрій з сталі гарантує триваліший термін служби. Має 2 передачі: вперед і назад. Вага пристрою 52 кг.
Корисність машини збільшується за рахунок можливості придбання додаткових аксесуарів (не входять в комплект)
Ручки для навісного обладнання, для односторонньої оранки;
картоплекопалки;
двох типів гумових або гребних коліс.
Додаткові аксесуари (не входять в комплект, продаються окремо): Допоміжні 8-дюймові колеса - призначені для руління, наприклад, з гаража до місця призначення. Колеса не підходять для оранки, гребні колеса використовуються для роботи з плугом. Сталеві гребні колеса завдяки їх конструкції вриваються в м'який ґрунт, забезпечуючи ідеальне зчеплення. Лопаті розпушують її під час роботи. Діаметр колеса 36 див. Монтажний кронштейн - додатковий кронштейн для підключення плуга, одностороннього плуга або картоплекопалки.
Культиватор - незамінний прилад в будь-якому саду, як малому, так і великому
Це зекономить час і сили.
Робота такого пристрою полягає в зрізанні фрагментів грунту і їх відкиданні ножами, встановленими на обертовому валу. Коли вал обертається вперед, сила різання сама штовхає машину. Крім перекопування грунту культиватор допоможе розпушити і вирівняти її. Незамінний при влаштуванні газону - завдяки йому ми можемо ефективно аерувати і прополювати грунт, готуючи для посіву трави або укладаючи вже готову траву з валка. Культиватор також можна використовувати для змішування добрив або компосту, для подрібнення грудок грунту після оранки. Це пристрій ідеально підходить для виконання будь-яких робіт у садівництві, розпліднику, садівництві та обробітку присадибних ділянок.
Технічна інформація
| Тип двигуна | Бензиновий, Hecht OHV, 4-тактний |
|
Обсяг циліндра |
196 см3 |
| Робоча ширина | 32/50/84 см |
| Вага | 55,3 кг |
| Кількість ножів | 2/4/6 шт/ 38 см |
| Розмір упаковки | 410 x 590 x 740 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип | Культиватор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ножів | 2/4/6 шт |
| Потужність | 6.5 к.с. |
| Робоча ширина | 32/50/84 см |