Потужний бензиновий аератор HECHT 5676 - це відмінне рішення з функцією 2-в-1 для прорізання та аерації газону. Оснащений якісним американським двигуном Briggs & Stratton. Агрегат з робочою шириною 40 см розрахований для якісної обробки ділянок до 16 стік.
Hecht 5676 має відразу два валика (з ножами і пружинами)
Вали можна швидко і легко замінити скарификацийнный або аераційний.
Вал з пружинами видаляє мох і щільний дерен, що перешкоджає правильній циркуляції води, кисню та поживних речовин. Таку процедуру рекомендується проводити принаймні три рази за сезон, що забезпечить хорошу циркуляцію речовин в газоні.
Ножовий вал робить прорізи в ґрунті, разом з цим видаляючи зайву траву. Таким чином, коріння газонної трави одержують більше простору для розростання, дозволяє їм поглинати більше вологи та поживних речовин. Вал має гострі леза, які врізаються в грунт на глибину до 15 мм. Це створює канали, що дозволяють воді, світла і поживних речовин швидше і повною мірою досягати коренів трави. Ви будете вражені розвитком вашого газону при проведенні регулярних процедур вичісування і прорізання.
Надійний потужний двигун Briggs & Stratton
Двигуни Briggs & Stratton надзвичайно довговічні, оптимізовані за технічними показниками
Hecht 5676 запускається швидко і легко за допомогою системи запалювання Magnetron® і виключно тихий завдяки глушника Lo-Tone ™. Також, це гильзовиний двигун, що значно збільшує робочий термін і витривалість.
Травозбірник ємністю 45л
Виготовлений з міцної тканини для тривалого терміну використання
Вміщує багато сміття і не вимагає частого очищення, що є зручним при роботі на великих ділянках. Великі колеса забезпечують простоту маневрування аератора HECHT 5676 2 в 1 на будь-якій місцевості. Ручка має м'яку накладку, поглинає частину вібрацій і на ній розташовані всі важелі управління.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Модель двигуна: | B&S 750 |
| Обсяг циліндра: | 163 см3 |
| Рекомендована моторне масло | 4T |
| Ємність паливного бака | 3 л |
| Робоча ширина: | 40 см |
| Глибина аерації: | - 15 до 5 мм |
| Ємність бункера: | 45 л |
| Кількість ножів: | 18 шт. |
| Матеріал корпусу: | сталь |
| Змінний вал: | в комплекті, на 24 пружини |
| Запуск: | ручний |
| Вага: | 35 кг |
| Розмір упаковки: | 647x577x528 мм |
Переваги виконання аерації і скарифікації газону аератором бензиновим HECHT 5676 2 в 1:




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кошика для трави | 50 л |
| Вага (кг) | 35 кг |
| Глибина проникнення | -15 |
| Додаткові характеристики | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Комплектація | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Країна реєстрації бренду | Чеська Республіка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність кВт | 4,0 кВт |
| Робоча ширина | 40 см |
| Тип двигуна | Бензиновий |