Переваги продукту "Аератор електричний Hecht 1999 2 в 1":
Електричний аератор HECHT 1999 2 в 1 призначений для приватного використання на газонах площею до 8 - 10 соток. Володіючи компактним і маневреним корпусом і дуже потужним двигуном у 2000 Вт, він здатний якісно виконати роботу на найскладніших ділянках, що потребують маневреності і високої ефективності.
HECHT 1999 2 in 1 комплектується системою змінних валів (ножовий і пружинний вали)
Застосовуючи один виріб відразу для двох типів робіт, дозволяє економити місце для зберігання.
Вал для аерації оснащений 16 ножами, створює прорізи в ґрунті, одночасно видаляючи зайві кущі трави, оздоровлює кореневу систему. Поліпшення циркуляції води, збільшення обсягів повітря і поживних речовин, сприятливо позначаються на стані та розвитку газонного покриву. Трава стає більш соковитою, смарагдовою і міцною; коренева система розвивається інтенсивніше, забезпечуючи правильне харчування газону. Рекомендується виконувати 2-3 процедури прорізування газону за сезон: ранньою навесні, восени і влітку.
Пружинний вал має 22 спиці, які вичісують з поверхні газону відмерлі листя трави, мохи та інші залишки, що створюють щільний, непроникний для води і повітря шар (дерен). Таке очищення також сприяє поліпшенню циркуляції корисних речовин, оздоровлення поверхневого шару газону.
5 ступінчаста регулювання глибини аерації забезпечить бажаний результат роботи.Підвищена ефективність досягається за рахунок електричного двигуна потужністю 2000 Вт. Такі показники є одними з найвищих на українському ринку. Завдяки цьому обробка газону відбувається більш ефективно.
Міцний пластиковий корпус
Спеціально розроблені прогумовані колеса для ідеального зчеплення з газоном
HECHT 1999 оснащений травосбирником на 45 літрів з щільної тканини, вміщує багато сміття і не вимагає частого очищення, що є зручним при роботі на великих ділянках. Електричний двигун є найбільш екологічно чистим джерелом енергії. Відсутність шкідливих вихлопних газів, більш тиха робота і простота обслуговування роблять аератор з живленням від електромережі 220В оптимальним рішенням для приватного використання.
Кілька положень робочої рукоятки
Еластична антивибрацийна накладка знижує рівень вібрації
Ергономічна ручка з м'якою обтяжкою, на якій розташовані важелі управління, підлаштовується під зріст оператора, роблячи роботу більш комфортною і легкою. Спеціальний фіксатор проводу запобігає випадкове відключення від подовжувача і позбавить від необхідності утримувати кабель рукою під час роботи.
Зберігання аератора в міжсезоння вимагає мінімум місця в гаражі, оскільки конструкція передбачає швидку збірку і зменшення габаритів у 4 рази у порівнянні з робочим станом.
Електричний аератор HECHT 1999 2 в 1 поставляється з повним комплектом та після нескладної складання готовий до роботи. Ми гарантуємо повну підтримку на всіх етапах роботи з нашою продукцією. Крім цього, ми рекомендуємо вивчати керівництво по збірці і експлуатації техніки, що додається з кожним виробом.
Проводите збірку згідно інструкції. Перед початком роботи переконайтеся в міцності і надійності кріплення всіх компонентів аератора. Проведіть розрахунок необхідної довжини кабелю, щоб ви могли працювати в самих ділянках газону.
Додаткові переваги аератора електричного HECHT 1999 2 в 1:
| Модель двигуна: | електричний, 230В / 50 Гц |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Робоча ширина: | 38 см |
| Глибина аерації: | - 10 до 5 мм |
| Ємність бункера: | 45 л |
| Кількість ножів: | 16 шт. |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Змінний вал: | в комплекті, пружинного типу |
| Кількість пружин: | 24 шт. |
| Вага: | 17 кг |
| Розмір упаковки: | 660x490x335 мм |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кошика для трави | 45 л |
| Вага (кг) | 14,5 кг |
| Глибина проникнення | -10 |
| Додаткові характеристики | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Комплектація | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Країна реєстрації бренду | Чеська Республіка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність кВт | 2,0 кВт |
| Робоча ширина | 38 см |
| Тип двигуна | Електричний |