Продуктові переваги аератора електричного HECHT 1739
За допомогою цього електричного скарифікатора ви можете очистити свій газон від моху і провітрювати землю. Для того, щоб стимулювати газон до нового зростання, треба ефективно боротися з мохом з допомогою цього потужного пристрою.
Встановлено електродвигун потужністю 1700 Вт
Обладнання може працювати на площі 1200 м2
Центральна регулювання глибини в 5 кроків між - 8 мм і +12 мм.
Міцний сталевий корпус
Оснащений валиком з 26 ножами для вентиляції
підрізають коріння трави, що сприяє кращому вкоріненню.
Щоб газон вийшов красивим, недостатньо регулярної стрижки. Скарифікатори використовуються для поліпшення доступу повітря, води і мінералів до коріння трави.
Оснащений знімним контейнером на 50 л і складною ручкою
Має захист від перегину кабелю
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Модель двигуна: | електричний, 230В/50 Гц |
| Потужність: | 1700 Вт |
| Робоча ширина: | 37 см |
| Глибина аерації: | - 8 до 12 мм |
| Ємність бункера: | 50 л |
| Кількість ножів: | 26 шт. |
| Матеріал корпусу: | сталь |
| Змінний вал: | не передбачений |
| Вага: | 26 кг |
| Розмір упаковки: | 630x580x350 мм |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кошика для трави | 50 л |
| Вага (кг) | 22 кг |
| Глибина проникнення | -8 |
| Додаткові характеристики | Один вал з ножами |
| Комплектація | Один вал з ножами |
| Країна реєстрації бренду | Чеська Республіка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність кВт | 1,7 кВт |
| Робоча ширина | 37 см |
| Тип двигуна | Електричний |