Аератор HECHT 1683 – потужний і багатофункціональний прилад для догляду за газонами до 1000 м2. Об'єднує функції скарифікатора і аератора. Має два змінних валка для різних завдань. Працює на 1600 Вт двигуні, має регульовану глибину роботи і велику корзину на 48 літрів. Максимально зручне і безпечне використання. Ваш газон завжди буде здоровий і красивий.
Переваги і особливості товару "Аератор електричний HECHT 1683 2 in 1"
Купівля частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити аератор HECHT 1683 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Технічна інформація
| Модель двигуна: | електричний, 230В / 50 Гц |
| Потужність: | 1600 Вт |
| Робоча ширина: | 36 см |
| Глибина аерації: | - 12 до 6 мм |
| Ємність бункера: | 48 л |
| Кількість ножів: | 16 шт. |
| Рекомендована площа: | 1000 м2 |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Змінний вал: | в комплекті пружинного типу |
| Вага: | 15 кг |
| Розмір упаковки: | 60 x 45 x 34 см |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кошика для трави | 48 л |
| Вага (кг) | 12,6 кг |
| Глибина проникнення | -12 |
| Додаткові характеристики | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Комплектація | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Країна реєстрації бренду | Чеська Республіка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність кВт | 1500 Вт |
| Робоча ширина | 36 см |
| Тип двигуна | Електричний |