HECHT 1420 2в1 – це електричний аератор і скарифікатор, ідеальний пристрій для тих, хто дбає про стан свого газону. З допомогою двигуна потужністю 1500 Вт він легко і швидко впорається з роботою без зайвих зусиль з вашого боку. Протягом одного процесу ви зможете використовувати дві важливі функції: аерацію грунту і скарифікацію газону. Пристрій також оснащений зручним травозбірником об'ємом 35 літрів. Завдяки 6-ступінчастою регулюванню глибини, ви зможете легко адаптувати його до вашого газону. Робоча ширина аератора становить 32 см, рекомендована площа до 800 м2.
Переваги і особливості товару "Аератор електричний HECHT 1420 2 в 1"
Електроаератор Hecht 1420 оснащений двигуном потужністю 1500 Вт.
з оптимальним крутним моментом легко впорається з будь-яким типом газону.
Купівля частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити HECHT 1420 2 в 1 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
| Модель двигуна | електричний, 230В / 50 Гц |
| Потужність | 1500 Вт |
| Робоча ширина | 32 см |
| Глибина аерації | -12 до 4 мм |
| Ємність кошика | 35 л |
| Кількість ножів | 16 шт. |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Змінний вал | в комплекті, пружинного типу |
| Кількість пружин вичисувальних | 20 шт. |
| Вага | 10,5 кг |
| Розмір упаковки (Д х Ш х В) | 53 х 43 х 30 см |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кошика для трави | 35 л |
| Глибина проникнення | -12 |
| Комплектація | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Країна реєстрації бренду | Чеська Республіка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Робоча ширина | 32 см |
| Тип двигуна | Електричний |