Переваги аератора бензинового HECHT 5654
HECHT 5654 - це практичний скарифікатор бензиновий зі сталевими ножами за відмінною ціною - він забезпечить професійний догляд за вашим газоном.
Рекомендована робоча зона до 1400 м2.
Скарифікатор ідеально підходить практично для будь-якого саду і будь-якого газону
Двигун HECHT OHV з максимальною потужністю 3,5 л. с.
забезпечує плавну роботу і достатню потужність для роботи.
Ефективний вал з 18 сталевими ножами призначений для:
Робоча ширина пристрою становить 38 см
а глибину аерації можна встановити в шість ступенів.
Місткий кошик для трави об'ємом 40 літрів для збору трави, моху, листя
Міцний сталевий корпус
Пристрій оснащений колесами діаметром 18,5 см з підшипниками, завдяки яким їм легко управляти, а маневрування не викликає жодних проблем.
Завдяки бензиновому аератора HECHT 5654 ваш газон засяє здоровим і соковитим килимом.
| Модель двигуна: | HECHT |
| Обсяг циліндра: | 87 см3 |
| Робоча ширина: | 38 см |
| Глибина аерації: | -12 до 10 мм |
| Ємність бункера: | 40 л |
| Кількість ножів: | 18 шт. |
| Матеріал корпусу: | сталь |
| Змінний вал: | не передбачений |
| Запуск: | ручний |
| Вага: | 26,5 кг |
| Розмір упаковки: | 670 x 580 x 540 мм |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кошика для трави | 50 л |
| Вага (кг) | 38 кг |
| Глибина проникнення | -12 |
| Додаткові характеристики | Один вал з ножами |
| Комплектація | Один вал з ножами |
| Країна реєстрації бренду | Чеська Республіка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність кВт | 2,0 кВт |
| Робоча ширина | 38 см |
| Тип двигуна | Бензиновий |