Високоякісний, надійний скарифікатор бензиновий Hecht 5641 - це практичний пристрій, 2-IN-1 для скарифікації і аерації. Має робочу ширину 40 див. Глибину аерації можна встановити в шість ступенів, глибина обробки від -15 до 5 мм. Скарифікатор ідеально підходить практично для будь-якого саду і газону.
Hecht 5641 обладнань 4-тактним двигуном HECHT об'ємом 149 см3
Потужність двигуна 3,4 л. с.
Забезпечує плавну роботу і достатню потужність для роботи. Великі отвори для масла і бензину призначені для заповнення без проливання. Швидкий і надійний старт дає зрозуміти, наскільки добре продуманий і якісний цей аератор. Рекомендована робоча зона до 1500-2000 м2. Сталевий корпус бензинового аератора дуже стабільний і стійкий навіть на складній місцевості. Для більш плавного руху великі колеса мають кулькові підшипники, вони зменшує знос шасі.
Hecht 5641 поставляється з 2 різними робочими валами (для аерації і скарифікації)
Вали можна швидко і легко замінити скарификацийни або аераційні.
Вал з 24 пружинами видаляє мох і щільний дерен, що перешкоджає правильній циркуляції води, кисню та поживних речовин. Таку процедуру рекомендується проводити принаймні три рази за сезон, що забезпечить хорошу циркуляцію речовин в газоні.
Ножовий вал з 18 ножами робить прорізи в ґрунті, разом з цим видаляє зайві кущі трави. Таким чином, коріння газонної трави одержують більше простору для розростання, дозволяє їм поглинати більше вологи та поживних речовин. Вал має гострі леза, які врізаються в грунт на глибину до 15 мм. Це створює канали, що дозволяють воді, світла і поживних речовин швидше і повною мірою досягати коренів трави. Ви будете вражені зростанням вашого газону при проведенні регулярних процедур вичісування і прорізання.
Ергономічна регульована ручка
Гарантує роботу без втоми
Ручку можна регулювати в 3 позиції під зріст кожного користувача. Пристрій включає місткий 50-літрову кошик для збору трави, моху, листя і т. д., яку легко зняти.
При регулярній стрижці газону залишки скошування можуть утворювати непроникний шар, який блокує доступ повітря і поживних речовин у ґрунт, створюючи ідеальні умови для росту грибів, які перешкоджають правильному розвитку газону. Тому бажано час від часу провітрювати газон і скошувати його.
| Модель двигуна: | HECHT |
| Об'єм циліндра / потужність: | 149 см3 / 3,5 л. с. |
| Робоча ширина: | 40 см |
| Глибина аерації: | - 15 до 5 мм |
| Ємність бункера: | 45 л |
| Кількість ножів: | 18 шт. |
| Матеріал корпусу: | сталь |
| Змінний вал: | вал на 24 пружини для вичісування |
| запуск: | ручний |
| Вага: | 36 кг |
| Розмір упаковки: | 650x620x500 мм |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кошика для трави | 45 л |
| Вага (кг) | 31 кг |
| Глибина проникнення | -15 |
| Додаткові характеристики | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Комплектація | Вал з ножами + вал з пружинами |
| Країна реєстрації бренду | Чеська Республіка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність кВт | 2,5 кВт |
| Робоча ширина | 40 см |
| Тип двигуна | Бензиновий |