

192,66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | max 50w |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДШХВ) | 82 мм * 57 мм |
| Степінь захисту, IP | IP 65 |