| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 51 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДШХВ) | 65 мм * 20 мм |
| Світловий потік | 100 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | матовий хром |
| Температура кольору, К | 4200К |