| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 145 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДШХВ) | 180 мм * 32 мм |
| Світловий потік | 1800 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Температура кольору, К | 4200 K |