| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 90ммм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДШХВ) | d 105м |
| Світловий потік | 806 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 6400K |