| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 125м * 125м * 35м |
| Світловий потік | 1041 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 52° |
| Температура кольору, К | 6400K |