| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 150ммм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 170 мм * 43 мм |
| Світловий потік | 1079 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 91,6° |
| Температура кольору, К | 6400K |