| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 163мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 165 - 260 V |
| Розміри (ДШХВ) | d 173м |
| Світловий потік | 1375 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Температура кольору, К | 6400K |