| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 35 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 47 мм * 32 мм |
| Світловий потік | 125 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 70° |
| Колір | Мат.Хром |
| Температура кольору, К | 4200К |