| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 4 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДШХВ) | 119м * 35мм |
| Світловий потік | 320 Lm |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | Е 14 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий |
| Температура кольору, К | 2700К |