

111,54 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 4 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДШХВ) | 128м * 95м |
| Світловий потік | 360 lm |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий з янтарним відпливом |
| Температура кольору, К | 2200 К |