Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 115 мм * 102.5 мм, he 76 мм |
| Світловий потік | 650Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 60° |
| Температура кольору, К | 4200К |