Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) 018 020 0024 Horoz Electric LYON-24, ідеальне рішення для освітлення торгових площ.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 190 мм *200 мм, ❑ 89 мм |
| Світловий потік | 1560 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Температура кольору, К | 4200К |