Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) Horoz Electric MONACO-30, ідеальне рішення для освітлення торгових площ. Має регулювання кута розсіювання світла




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | налаштування кута розсіювання |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 165 мм * 170 мм, he 85 мм |
| Світловий потік | 2250 Lm |
| Термін служби | 40 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 15° - 60° |
| Температура кольору, К | 4200К |