| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренда | Teb Elektrik |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДШХВ) | 163 мм * 65.5 мм |
| Світловий потік | 1500 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 6400 К |
| Кількість в упаковці | 1 |