| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Закріплення у комплекті |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 1560 мм * 43 мм * 23 мм |
| Світловий потік | 3600 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Температура кольору, К | 4200К |