Світильник вологозахищений LED 20W 6400K "PROLINE-20"




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Закріплення у комплекті |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 565.5 мм * 55,7м * 64.5 мм |
| Світловий потік | 2000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Температура кольору, К | 6400K |