| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Степінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | вбудований мікрохвильовий датчик на 360 градусів |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 110 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 86 мм * 86 мм |
| Світловий потік | 100 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 4000 К |
| Матеріал корпусу | Пластик |