| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 100-265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 240м * 370мм |
| Світловий потік | 3200 lm |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Тип цоколя | Е27 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Температура кольору, К | 6400K |