| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 230м **90м |
| Світловий потік | 154 lm |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Температура кольору, К | янтарна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Стекло |