| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 12 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Матеріал корпусу | Cиликон |
| Потужність | 1,5 W |
| Робоча напруга | 12 V DC |
| Розміри (ДШХВ) | 34мм*12м |
| Світловий потік | 110 lm |
| Термін служби | 20 000 час. |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Тип цоколя | G 4 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Температура кольору, К | 2700К |