| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 26 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 48 мм*16 мм |
| Термін служби | 25 000 час. |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Тип цоколя | G9 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Температура кольору, К | 4200К |