| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 60 W |
| Додатково | Можна використовувати під диммер |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 55м * 50мм |
| Світловий потік | 390 lm |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Тип цоколя | GU 10 |
| Кут розсіювання | 105° |
| Температура кольору, К | 4200К |