| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 100-250 V |
| Розміри (ДШХВ) | 1358 мм*65м |
| Світловий потік | 117 Lm |
| Термін служби | 25 000 час. |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 300° |
| Температура кольору, К | 1500К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |