Кабельна Стяжка чорна 9×800 EH-B-018 від провідного виробника електротоварів ElectroHouse служить для простого і швидкого виконання монтажних робіт по кріпленню, фіксації, зв'язати в пучки електропроводів або інших елементах, які застосовуються у різних галузях промисловості, будівництві, побуті, господарстві і т. д. Зроблена з якісного матеріалу - нейлону, який володіє дуже великою гнучкістю і досить безпечний у різних умовах експлуатації. Переносить вплив знижених і підвищених температур у діапазоні від 35 до 85 °С, дії вібрації, механічних навантажень, ультрафіолетових променів. По конструкції представлена у вигляді гладкої смуги з закругленими краями, до якої прикріплений фіксуючий замок, не має зворотного ходу. Оберігає від будь-яких ушкоджень, в тому числі і від стирання ізоляції проводів. Придбати стяжку кабельну від відомого бренду ElectroHouse ви можете на нашому сайті недорогий і приємною вартості.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-B-018 |
| Довжина | 800 мм |
| Довжина стяжки | 0,8 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 9×800 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 мм |