Стяжка кабельна чорна 9×1220 EH-B-022 від виробника високоякісної електропродукції ElectroHouse - фактично універсальний засіб для фіксації, тому знаходить використання при монтажі в різних сферах діяльності. Дозволено застосовувати в приміщенні та на відкритому повітрі, тому вона переносить чимало зовнішніх впливів, у тому числі перепади температур, величезне ультрафіолетове випромінювання, погодні опади, вібрації тощо. Зроблена з матеріалу, на базі УФ-стабілізованого поліаміду - нейлону. За конструктивними ознаками складається з гладкої смуги з заокругленими кромками і ребристою поверхнею і має фіксуючий замок, який не має зворотного ходу. Завдяки своїм рисам безпечна і довговічна за умов експлуатації, не стирає ізоляцію проводів. Купити кабельну стяжку від фірми ElectroHouse можливо у нас на веб-сайті за недорогу приємну для вас ціну.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-B-022 |
| Довжина | 1220 мм |
| Довжина стяжки | 1,22 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 9×1220 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 мм |