Стяжка кабельна чорна 8×750 EH-B-017 від виробника високоякісної електропродукції ElectroHouse можна застосувати в різних сферах діяльності як надійне та довговічне кріплення для фіксації при монтажних роботах. Добре стягує в пучки електропроводи і дуже швидко встановлюється. Конструктивно виконана продумано і просто: з гладкої смуги, що має ребристі поверхні, округлі краї та блокуючий замковий елемент. Має запобіжні властивості від зовнішніх впливів і переносить велику різницю температур від -35 до 85 °С, ультрафіолетове випромінювання, вібраційні навантаження, вплив лугу, розчинника, масла і т. д. як немає зворотного ходу. Придбати кабельну стяжку від відомого бренду ElectroHouse ви зможете на нашому сайті за найоптимальнішою і недорогою вартістю.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-B-017 |
| Довжина | 750 мм |
| Довжина стяжки | 0,75 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 8×750 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |