Стяжка кабельна чорна 8×500 EH-B-024 від виробника якісної електропродукції ElectroHouse - практично універсальний засіб для фіксації, тому що знаходить застосування при монтажі в різних сферах діяльності. Можна використовувати у приміщенні та на відкритому повітрі, тому що витримує багато зовнішніх впливів, у тому числі перепади температур, велике сонячне випромінювання, атмосферні опади, вібрації тощо. Виготовлена з матеріалу, на основі УФ-стабілізованого поліаміду – нейлону. За конструктивними особливостями складається з гладкої смуги із закругленими краями та ребристою поверхнею та містить блокуючий замок, який не має зворотного ходу. Завдяки своїм характеристикам безпечна та довговічна при експлуатації, не стирає ізоляцію електропроводів. Придбати кабельну стяжку від компанії ElectroHouse можна у нас на сайті за недорогу приємну вартість.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-B-024 |
| Довжина | 550 мм |
| Довжина стяжки | 0,55 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 8×500 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |