Кабельна Стяжка чорна 4×400 EH-B-009 від виробника високоякісної електричної продукції ElectroHouse можна використовувати в якості кріплення для фіксування, зв'язування та прокладання електропроводів. Також застосовується в різних галузях промисловості, будівництві, житлово-комунальному господарстві, побуті і т. д. для виконання необхідних настановних робіт. При цьому здатна винести багато впливу навколишнього середовища: вібрації, механічні навантаження, ультрафіолетове випромінювання підвищеної ступеня, температурний діапазон від -35 до 85 °С і т. д. Проводиться з поліамідного матеріалу - нейлону, тому достатньо пластичний і володіє великою гнучкістю. Конструктивно складається з смуги з ребристою поверхнею і блокуючим замковим елементом. Захистять ізоляцію проводів від стирання і не має поворотного дії після її встановлення, тобто не розбирається. Придбати стяжку кабельну від відомого бренду ElectroHouse ви зможете за недорогу ціну у нас на сайті.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-B-009 |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина стяжки | 0,40 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 4×400 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 4 мм |