Стяжка кабельна біла 9×800 EH-K-018 від виробника якісної електропродукції ElectroHouse застосовується як надійне, швидкозбиране кріплення, призначене для фіксування, зв'язування в пучки електропроводів. Може використовуватись абсолютно при різних монтажних роботах, де є така потреба. Конструкція проста і дуже безпечна, оскільки має замок, що блокує, що захищає від стирання ізоляції проводів. Виготовлена з негорючого високоміцного нейлонового матеріалу, що має велику гнучкість. Переносить різні зовнішні впливи: температурні зміни з різницею від -35 до 85 °С, вібраційні та механічні навантаження, велике сонячне випромінювання і т. д. Придбати кабельну стяжку від відомого бренду ElectroHouse ви зможете на нашому сайті зовсім за недорогою ціною. Завжди будемо раді взаємовигідній співпраці з вами. 9x800




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-K-018 |
| Довжина | 800 мм |
| Довжина стяжки | 0,8 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 9×800 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 9 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |