Стяжка кабельна біла 9×1220 EH-K-022 від знаменитого виробника електротоварів ElectroHouse - чудове кріплення для виконання різних монтажних справ із зв'язування, фіксування, прокладання електропроводів. Широко поширена застосування у промисловості та домашньому господарстві. Гарантує швидку установку за короткий момент часу, не застосовуючи жодних приладів. Має рифлену ребристу поверхню з двох сторін для протидії ковзанню, тертю вздовж пучка проводів при дії вібраційних навантажень. Зроблена з виду поліамідного матеріалу - нейлону, що володіє запобіжними якостями від ультрафіолетових променів, займання при пожежонебезпечних обстановках, змінах температур в межах від -35 до 85 °С і т. д. тому вона не розуміється. Купити кабельну стяжку від фірми ElectroHouse ви зможете на нашому веб-сайті за найбільш хорошою та прийнятною вартістю.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-K-022 |
| Довжина | 1220 мм |
| Довжина стяжки | 1,22 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 9×1220 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 9 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |