Стяжка кабельна біла 9×1150 EH-K-021 від фірми ElectroHouse проводиться для створення фіксованого кріплення електропроводів. Використовують для промислового та домашнього призначення під час монтажних робіт. Дуже швидко збирається і не потребує певних навичок. За конструктивними характеристиками абсолютно проста і виконана у вигляді смуги з ребристою рифленою поверхнею з замком, що фіксує. Матеріал виготовлення на основі поліаміду - нейлон і надає їй запобіжні властивості від різних зовнішніх впливів: температурних перепадів у межах від -35 до 85 °С, вібрацій, ультрафіолетових променів і т. д. Блокування замкового елемента не дозволяє розбирати її. Завдяки їй на дротах не стирається ізоляція. Придбати кабельну стяжку від виробника високоякісної електропродукції ElectroHouse ви зможете на нашому сайті за недорогою вартістю.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-K-021 |
| Довжина | 1150 мм |
| Довжина стяжки | 1,15 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 9×1150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 9 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |