Кабельна Стяжка біла 9×1000 EH-K-020 від відомого бренду ElectroHouse може використовуватися в різних сферах промислової діяльності, а також у побуті та господарстві при будь-яких монтажних роботах. Добре фіксує і пов'язує в пучки електропроводи. При встановленні досить зручний і швидко збирається. Має дуже просту міцну конструкцію і складається з ребристою рифленою смуги з блокуючим замком. Завдяки своїм характеристикам захищає від стирання ізоляцію проводів і не здатний роз'єднаються, так як готове кріплення не має зворотної дії. Витримує різні впливи навколишнього середовища: вібраційні і механічні навантаження, температурні перепади в межах від 35 до 85 °С, дія ультрафіолетових променів і т. д. Придбати стяжку кабельну від виробника високоякісної электропродукции ElectroHouse ви можете за недорогу ціну на нашому сайті.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-K-020 |
| Довжина | 1000 мм |
| Довжина стяжки | 1 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 9×1000 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 9 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |