Стяжка кабельна біла 4×400 EH-B-009 від торгової марки ElectroHouse використовується як найпростіше, надійне та безпечне кріплення. В основному служить для зв'язування електропроводів у пучки під час прокладання електрокабельних систем. Також пластиковий хомут може застосовуватися і при інших монтажних роботах. Можна скористатися ним і під час маркування виробів. Часто знаходить своє використання у промисловій сфері чи побуті. За його допомогою можна створити міцне нерозбірне кріплення, яке неможливо буде так просто зняти завдяки влаштуванню блокувального замка. Зроблений хомут стяжний з високоякісного нейлону, який надає цьому виробу гнучких, міцних, вогнестійких та зносостійких властивостей. Можна застосовувати як усередині приміщення, так і зовні. Встановити дуже легко і для цього не потрібно ніяких додаткових інструментів. : Стяжка кабельна біла 4x400




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-K-009 |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 4×400 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 4 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |