Кабельна Стяжка біла 3.6×250 EH-K-0041 від відомого виробника електротоварів ElectroHouse часто необхідна при усіляких монтажних роботах, особливо при прокладанні элетропроводов. Це саме легко збиране, надійна і довговічна у використанні кріплення проводів або кабелів. Виробляється з високоякісного нейлону, що є великою перевагою і надає їй величезну гнучкість, хорошу пластичність і високу міцність. В процесі експлуатації не схильна до впливу вібрацій, величезного ультрафіолетового випромінювання, високих температурних перепадів, так як все це відмінно переносить при різних змінах навколишнього середовища. Купити стяжку кабельну від висококласного виробника якісної электропродукции ElectroHouse ви зможете у нас на сайті зовсім недорогою ціною. Будемо завжди раді взаємовигідному співробітництву з вами.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EH-K-0041 |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина стяжки | 0,25 м |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 3×250 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Ширина | 3 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |