Кошик
419 відгуків
Замовлення до 350 грн. - тільки по повній передоплаті!
KomBix
+380636894112
+380 (63) 689-41-12
+380 (66) 668-44-89

Нестандартні способи застосування пакувальної стрейч-плівки

Нестандартні способи застосування пакувальної стрейч-плівки

15.10.16

Часто буває так, що коли створюють певний матеріал, то очікують, що застосовувати його лише за основним призначенням. Споживач, у свою чергу, знаходить безліч способів використовувати його. Стрейч-плівка не виняток. Навіть навпаки - знайшла широке використання у повсякденному житті. Її основне призначення:

  1. Упаковка продуктів харчування
  2. Закріплення на палетах вантажів для перевезення
  3. Для захисту від холоду та вологи в сільському господарстві. Наприклад, дозрівання сіна

Про таких стандартних способи застосування стрейчу ми вже писали раніше. Але споживач використовує її в самих неочікуваних варіантах.

Заморожування свіжих продуктів використанням харчового стрейчу

В супермаркетах багато продукти розфасовані з допомогою підкладки та харчової стрейч-плівки. Покупці відразу зрозуміли, що в домашніх умовах теж можна упаковувати продукти за таким принципом. Найчастіше так заморожують свіжу зелень, щоб взимку використовувати її в приготуванні їжі. Такий спосіб упаковки хороший тим, що плівка витримує низькі температури. Вона герметично закриває зелень, і та не висихає в процесі зберігання.

Великий асортимент пакувальної стрейч-плівки за оптовими цінами

Застосування стрейчу в антицелюлітних процедур

ПХВ матеріал застосовується для косметичних процедур. Найвідоміший спосіб — це обгортання тіла в харчову стретч-плівку після нанесення спеціальних кремів.

Застосування стрейч плівки при видаленні целюліту - в косметалогии

Створюється парниковий ефект. Розігріваючі косметичні засоби підвищують температуру, а плівка зберігає її. Завдяки склеювання шарів плівки, ця процедура проходить легко, без дискомфорту. Ця процедура дозволяє нагрівати тільки проблемні місця, а не все тіло, підвищує кровообіг і зменшує кількість рідини в цьому місці. Таким чином йде зайвий обсяг.

Декоративне використання - упаковка

На срейч-плівку можна наносити візерунки і малюнки. Таким чином, виходить унікальна упаковка товару, створення якої займає зовсім небагато часу.

Красивий декоративний стрейч

Парник в своєму городі

Кожен господар городу хоче, щоб урожай з'являвся швидше і був захищений від шкідливого впливу середовища. Найпростіший спосіб - це парник. Потрібен тільки каркас і вдалий покриває матеріал. Раніше часто застосовували поліетиленову плівку.

Теплиця з використанням стрейчу або повітряно-пухирчастої плівки

Але стрейчевий варіант витіснив її завдяки цілому ряду переваг:

  1. Легко кріпити плівку до каркаса незалежно від її конструкції. За рахунок клеїть властивості матеріалу шви не потрібно додатково обробляти чимось ще. Рулони мають зручну ширину - плівку не потрібно різати на шматки. Вона міцна і стійка до пошкоджень та природного впливу. Також легко робиться кілька шарів покриття.
  2. Доступність цього матеріалу зменшує витрати на парник в кілька разів.
  3. Між шарами плівки виходять повітряні, які сприяють більшому утеплення.

Варто звернути увагу, що під впливом тепла плівка може втрачати еластичність. Вона краще витримує низькі температури, ніж високі.

Це лише кілька прикладів використання стрейч-плівки. Вона універсальна і завжди стане у пригоді. Споживачі і далі знаходять нестандартні рішення для її застосування.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner