Не всім по душі брати з собою повноцінну дзеркальну камеру, нехай навіть і кроп. При тому, що не гірше якість ви можете отримати навіть від компакт-камери, у якій навіть об'єктиви змінюються.
За рахунок своїх невеликих розмірів, більш високої надійності (на відміну від «дзеркалок» в компакт-камерах менше рухомих частин, що зменшує ймовірність поломки), наявності змінної оптики і якістю фото, яке можна порівняти з більш популярними дзеркальними фотоапаратами, бездзеркальні камери набирають свою популярність. Це спонукало нас написати нас огляд.
Для початку, варто обговорити, за якими критеріями вибирати бездзеркальний фотоапарат. Про фізичний розмір матриці треба згадати в першу чергу. Він має великий вплив на якість зображення. Якщо говорити про полнокадровых беззеркальних камери, то вони коштують досить дорого, але свою вартість стовідсотково окупають. Вид сенсора завжди вказується в характеристиках в будь-якому магазині. Повний кадр - 24*36 мм. До системної оптиці звернемося у другу чергу, але це не означає, що вона має менше значення. Тут орієнтуйтеся на Ваш смак і запити, які ви пред'являєте до техніки. Третє – це корпус. Він може бути захищеним, з елементами металевого посилення, а може звичайним пластмасовим. Перший вагомо дорожче і якщо Ви звичайний любитель фото, то і переплачувати Вам ні до чого. Корпус в пластиці підійде для нечастих фотосесій. Ну і особливо враховуйте свої апетити в плані запитів до функціональності камери у співвідношенні зі своїми фінансовими можливостями. Як говорилося вище, зайві «навороти» заради того, щоб вони просто були не найоригінальніша ідея, коли можна заощадити кошти.
Тепер коротко пройдемося по основним моделям і їх переваг з недоліками. Для початку про їх бюджетних варіантах.
Canon EOS M є першою системною камерою свого типу від даного виробника. Співвідношення «ціна-якість» дуже заманливо. З мінусів виділяють відсутність підтримки wi-fi і низьку варіативність парку оптики.
Fujifilm X-M1 - якість і стиль за розумною ціною. Сенсор робить картинку більш яскравим і детальної. Варто відзначити наявність трьох режимів зйомки: зйомка інтервалами, мультиэкспозиционный і режим HDR-склеювання». Дана модель піонер виробника в плані контакту з бездротовим інтернетом і похилій зйомкою.
Samsung NX2000 володіє найбільшим з представлених варіантів дисплеєм – три цілих сім десятих дюйма в діагоналі. Крім цього, близько двадцяти насадок і об'єктивів покликані забезпечити зручність зйомки. Розумний вибір за хорошу суму. Тепер же поговоримо про найбільш просунутих і якісних продуктах на ринку беззеркальних фотоапаратів.
Перша на черзі камера Fujifilm X-T1. Нововведення цієї камери полягають у двох речах. По-перше, це ретро-дизайн. По-друге, дана камера – перша від даного виробника, яка є захищеною. Матеріал корпусу – сплав магнію. Всі інші дрібні механізми і кнопки захищені більш ніж сімома десятками прокладок для герметизації. Розмір відеошукача серед беззеркальних «побратимів» у Fujifilm X-T1 найбільший. Слот для карти пам'яті і знімна спалах доповнюють начинку.
Nikon 1 AW1 захищена модель з опцією підводної зйомки (до п'ятнадцяти метрів). Але для цього необхідно мати захищений об'єктив, а їх у продажу не так легко знайти. Доповнює картину унікальності цифровий компас і підтримка GPS.
Samsung NX30 з головною перевагою над конкурентами: знімки прямо з камери можна завантажувати на сервіс Dropbox. На неї є об'єктив, що дає можливість знімати в режимах 2D і 3D. Плюс її можна синхронізувати відразу з декількома пристроями для передачі даних.
Sony Alpha 7 і Sony Alpha 7R - кращі в своєму роді і неспроста з'єднані в один пункт. Їх об'єднує наявність полнокадрового сенсора, а у інших представників ринку він відсутній. Корпус першої моделі виконаний з самих звичайних матеріалів і орієнтований на широке коло непрофесіоналів. Другий апарат має захищений корпус, двадцяти шести точковий автофокус. Крім того, у обох моделей є виходи для зовнішніх навушників і мікрофонів, підтримка wi-fi.